RL3264SW4-010M-F-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL3264SW4-010M-F-T5
JLCPCB Part #
C4126363
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS