RG2012N-224-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-224-W-T1
JLCPCB Part #
C3999757
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS