RL0816T-R082-G
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL0816T-R082-G
JLCPCB Part #
C2132314
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 250mW 82mΩ Thin Film Resistor ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS