RL0816T-R068-G
MFR.Part #
RL0816T-R068-G
JLCPCB Part #
C4268760
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 250mW 68mΩ Thin Film Resistor ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS