RL0816T-R012-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL0816T-R012-F
JLCPCB Part #
C2132832
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 12mΩ 250mW ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS