HV731JRTTD125G
MFR.Part #
HV731JRTTD125G
JLCPCB Part #
C7287056
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS