RL0816S-4R3-F
MFR.Part #
RL0816S-4R3-F
JLCPCB Part #
C2135307
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 200mW 4.3Ω Thin Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS