RG2012P-1581-W-T5
MFR.Part #
RG2012P-1581-W-T5
JLCPCB Part #
C1711997
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS