RL0510T-R062-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL0510T-R062-F
JLCPCB Part #
C4150493
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 125mW 62mΩ Thin Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS