RL0510S-8R2-F
MFR.Part #
RL0510S-8R2-F
JLCPCB Part #
C4161881
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 167mW 8.2Ω Thin Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS