RGT2012P-8061-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RGT2012P-8061-B-T5
JLCPCB Part #
C2146260
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 100mW 150V 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS