RR0510P-472-D
MFR.Part #
RR0510P-472-D
JLCPCB Part #
C5890882
Description
-55℃~+125℃ 4.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS