RGT2012P-3322-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RGT2012P-3322-B-T5
JLCPCB Part #
C4083945
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 100mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS