RGT2012P-3401-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-3401-B-T5
JLCPCB Part #
C2146884
Description
-55℃~+175℃ 100mW 150V 3.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS