RGT1608P-134-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-134-B-T5
JLCPCB Part #
C6972746
Description
-55℃~+175℃ 130kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS