RG3216V-5110-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-5110-B-T5
JLCPCB Part #
C4323013
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS