RG1608N-8871-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-8871-B-T5
JLCPCB Part #
C1709113
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS