RG3216V-2612-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-2612-B-T5
JLCPCB Part #
C3912026
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS