RG3216V-2211-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-2211-D-T5
JLCPCB Part #
C3969182
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS