RN73R2BTTD2031C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2031C10
JLCPCB Part #
C4187353
Description
-55℃~+155℃ 2.03kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS