RG3216V-1621-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-1621-B-T5
JLCPCB Part #
C3954718
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS