HRG3216P-1152-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1152-D-T1
JLCPCB Part #
C1724891
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS