RG3216N-4123-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-4123-B-T5
JLCPCB Part #
C4359558
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS