RG3216P-3002-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216P-3002-D-T5
JLCPCB Part #
C2126250
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS