HRG3216P-3002-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-3002-D-T5
JLCPCB Part #
C1720894
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS