RG3216P-2670-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-2670-B-T5
JLCPCB Part #
C1694759
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS