RG3216P-2870-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-2870-B-T5
JLCPCB Part #
C1695149
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS