RG3216P-2202-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-2202-B-T1
JLCPCB Part #
C3940854
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS