HRG3216Q-10R2-D-T5
MFR.Part #
HRG3216Q-10R2-D-T5
JLCPCB Part #
C1719419
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS