RG3216N-5491-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-5491-D-T5
JLCPCB Part #
C1701479
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS