RG3216N-4872-W-T1
MFR.Part #
RG3216N-4872-W-T1
JLCPCB Part #
C3950925
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS