RG3216N-4750-W-T1
MFR.Part #
RG3216N-4750-W-T1
JLCPCB Part #
C4042662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS