RG3216N-3833-W-T1
MFR.Part #
RG3216N-3833-W-T1
JLCPCB Part #
C4114674
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS