RG3216N-3000-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-3000-D-T5
JLCPCB Part #
C1701182
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS