RN732BTTD3050B10
MFR.Part #
RN732BTTD3050B10
JLCPCB Part #
C4056386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 305Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS