RG3216N-1743-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-1743-B-T5
JLCPCB Part #
C4253388
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS