RG1608P-57R6-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-57R6-B-T5
JLCPCB Part #
C3991007
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS