RG2012V-8450-W-T1
MFR.Part #
RG2012V-8450-W-T1
JLCPCB Part #
C3916732
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS