RG1608V-2211-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-2211-D-T5
JLCPCB Part #
C3938788
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS