RG1005N-5622-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-5622-B-T5
JLCPCB Part #
C1726193
Description
-55℃~+155℃ 56.2kΩ 62.5mW 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS