RG2012V-6041-D-T5
MFR.Part #
RG2012V-6041-D-T5
JLCPCB Part #
C3950842
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS