RG2012V-2490-D-T5
MFR.Part #
RG2012V-2490-D-T5
JLCPCB Part #
C4158158
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS