HRG3216Q-22R6-D-T1
MFR.Part #
HRG3216Q-22R6-D-T1
JLCPCB Part #
C1723358
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS