RG2012V-2210-D-T5
MFR.Part #
RG2012V-2210-D-T5
JLCPCB Part #
C3950890
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS