RG1608P-4420-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-4420-D-T5
JLCPCB Part #
C4005262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS