RG1005V-1540-P-T1
MFR.Part #
RG1005V-1540-P-T1
JLCPCB Part #
C4307600
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS