HRG3216P-1050-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1050-D-T1
JLCPCB Part #
C4032002
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS