RG2012V-1180-D-T5
MFR.Part #
RG2012V-1180-D-T5
JLCPCB Part #
C4107984
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS