RG2012V-1020-P-T1
MFR.Part #
RG2012V-1020-P-T1
JLCPCB Part #
C3947659
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS