RG1005P-1471-D-T10
MFR.Part #
RG1005P-1471-D-T10
JLCPCB Part #
C6266454
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS